Kurs Halıları

Kurs Halıları

Dünya Markası oLan Metropol Cami HaLisi İşyerleri, ofisler, evler,oteller, fuarlar, vitrin ve showroom, stand, podyum,sahneler, açık ve kapalı gösteri alanlarına, konferans salonlarına, bilardo ve bowling salonlarına, çocuk oyun alanları, mescitler, anaokulları, kreş ve bakımevlerine, balkonlara uygulamaktayız. Yerinde Keşif Firmamız yerli ve ithal bir çok tanınmış üreticinin ürünlerinin satış ve uygulamasını yapmaktadır. Ön görüşmenin olumlu geçmesi halinde ekibimiz tarafından yerinde keşif yapılıp fiyat teklifi sunulur. Çalışma Saatlerimiz Hafta İçi : 09:00 – 22:00 Hafta Sonu : 10:30 – 20:00 Bu fiyatlar 50m2 ve üstü için geçerlidir. Kurs halılarında 50m2 altı için lütfen fiyat sorunuz.

Kurs Halı Desenleri

Kurs halısı desen ve motif seçimi kültürlere göre de farklılık göstermektedir. otel sayısı ve büyüklüğü artıkça el yapımı dokuma halılar yerini fabrikasyon dokuma cami halılarına bırakmıştır. otel halısı desenlerinin anlamı ise öncelikle insan ve hayatı temsil etmektedir. Su motifleri yaşantımızı betimlerken, aile motifleri, hayvan simgeleri ile yaşamın devamlılığını sürdürmeyi betimlemektedir.Ölümü simgeleyen motiflerde görülmektedir genellikle kuş motifleri ile betimlenmektedir MetropoLCamiHaLisi.Com.

Kurs Halısı Fiyatları

Halılar Kurs için çok önemli bir yere sahiptir. Pek çok Kurs halısı modellerinin bulunduğu firmamızda tercih ettiğiniz halıları en uygun fiyatlar ile temin edebilirsiniz. Fiyatlar küçük ya da büyük camilerin boyutlarına göre değişmektedir. Kurs halıların boyutları büyüdükçe seçmiş olduğunuz halı modelini fiyatları daha da çok ucuzlamaktadır.

 

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Bizi arayın...