Yurt Halıları

Yurt halılarında da cami halılarında olduğu gibi, uzun ömürlü olması, toz ve tüy bırakmaması, anti-statik olması, anti-bakteriyel olması gibi özellikleriyle insan sağlığı için uygun olması taviz vermediğimiz konulardır. Yurt halısı modelleri, yurt halısı desenleri, renk seçenekleri, yurt halısı metrekare fiyatları hakkında merak ettiğiniz her konuyla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YURT Halı Desenleri

YURT halısı desen ve motif seçimi kültürlere göre de farklılık göstermektedir. YURT sayısı ve büyüklüğü artıkça el yapımı dokuma halılar yerini fabrikasyon dokuma cami halılarına bırakmıştır. YURT halısı desenlerinin anlamı ise öncelikle insan ve hayatı temsil etmektedir. Su motifleri yaşantımızı betimlerken, aile motifleri, hayvan simgeleri ile yaşamın devamlılığını sürdürmeyi betimlemektedir.Ölümü simgeleyen motiflerde görülmektedir genellikle kuş motifleri ile betimlenmektedir MetropoLCamiHaLisi.Com.

YURT Halısı Fiyatları

Halılar YURT için çok önemli bir yere sahiptir. Pek çok YURT halısı modellerinin bulunduğu firmamızda tercih ettiğiniz halıları en uygun fiyatlar ile temin edebilirsiniz. Fiyatlar küçük ya da büyük camilerin boyutlarına göre değişmektedir.YURT halıların boyutları büyüdükçe seçmiş olduğunuz halı modelini fiyatları daha da çok ucuzlamaktadır.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.