Ofis Halısı

Dünyaca ünLü MetropoL HaLı OFİS HALISI denince akla ilk gelen KARO HALI’dır. Bundan yıllar önce KARO HALI daha yaygın olarak bilinmezken ofis halısı kavramı ile ev halısı (Duvardan Duvara Halı) kavramı ayrışmamıştı, yani ofislerde daha yaygın olarak ticari sınıf duvardan duvara halı tercih ediliyordu. Günümüzde ise, KARO HALI ve MODÜLER HALI konseptinin hemen hemen tüm çevreler tarafından yaygın olarak kabul görmüş olduğu pazarımızda duvardan duvara ticari halı talebi neredeyse tamamen yok olmuştur. Bununla beraber, AGK yer Kaplamaları stoklarında az çeşitlilikte de olsa Duvardan Duvara ticari halı bulundurmakta ve özellikle bu konudaki talepleri karşılamaya devam etmektedir. Ticari ve halka açık sosyal alanlarda ve kamu binalarında OFİS HALISI veya TİCARİ HALI olarak talep gören ihtiyaca karşılık olarak, KARO HALI kavramını Türkiye’de ilk defa tanıtan ve KARO HALI’yı ilk defa pazara sunan firma AGK Yer Kaplamaları’dır. 30 yılı aşkın süredir faaliyetlerini sürdüren AGK; farklı formlarda üretilmeye başlanan KARO HALI’nın dikdörtgen, uzun parke, altıgen, baklava veya daha farklı şekillerini bu defa MODÜLER HALI kavramı altında Türkiye pazarına ilk takdim eden firma olmuştur. Bugün, klasik 50×50 cm Avrupa standardı veya 61X61cm Amerika standardı olarak bilinen KARO formundaki halıların yanı sıra, MODÜLER HALI olarak tanınmaya başlayan KARO formunda olmayan farklı şekillerde ve ebatlardaki serbest döşenebilen halı yer kaplaması çeşitlerinde AGK Yer Kaplamaları sunduğu çok sayıda ve farklı seçenekler ile fark yaratmak isteyen herkese çözüm ortağı olmaktadır. Zengin KARO HALI çeşitlerini gerek Avrupa gerekse ABD menşeili olarak stoktan derhal teslim sunabilen AGK Yer Kaplamaları, aynı zamanda 10 m2’den 100.000 m2’ye kadar ayırım yapmaksızın her projeye özel talepleri de tedarik etmektedir.

OFİS HALISI olarak ister her amaca dönük tasarlanmış ve en yoğun trafikli, çok kullanıcılı ofis alanları için olsun, ister kamu binası, ister bir okul veya bir sağlık tesisi; KARO HALI ve MODÜLER HALI ürünlerinde her zaman sadece en iyi ve kaliteli olanı sunarak, müşterilerimize ilk günden bu yana parasının gerçek karşılığını veriyoruz.

Temsil ettiğimiz Metropol Cami Halısı markası Dünya’nın en büyük ve en kaliteli KARO HALI ve MODÜLER HALI üreticisi olarak bilinmektedir. Bununla birlikte Avrupa’nın OFİS HALISI kategorisinde KARO HALI ve gerçek MODÜLER HALI üretiminde inovasyon lideri olarak bilinen ve benzersiz kalitesi ile tüm kalite ödüllerini her sene aralıksız toplayan FLETCO’nun tüm koleksiyonlarına AGK Yer Kaplamaları ile ulaşabilirsiniz.

Ofis Halısı Desenleri

Ofis Halısı desen ve motif seçimi kültürlere göre de farklılık göstermektedir. otel sayısı ve büyüklüğü artıkça el yapımı dokuma halılar yerini fabrikasyon dokuma cami halılarına bırakmıştır. otel halısı desenlerinin anlamı ise öncelikle insan ve hayatı temsil etmektedir. Su motifleri yaşantımızı betimlerken, aile motifleri, hayvan simgeleri ile yaşamın devamlılığını sürdürmeyi betimlemektedir.Ölümü simgeleyen motiflerde görülmektedir genellikle kuş motifleri ile betimlenmektedir MetropoLCamiHaLisi.Com.

Ofis Halısı Fiyatları

Halılar Ofis Halısıiçin çok önemli bir yere sahiptir. Pek çok Ofis Halısı halısı modellerinin bulunduğu firmamızda tercih ettiğiniz halıları en uygun fiyatlar ile temin edebilirsiniz. Fiyatlar küçük ya da büyük camilerin boyutlarına göre değişmektedir. Ofis Halısı halıların boyutları büyüdükçe seçmiş olduğunuz halı modelini fiyatları daha da çok ucuzlamaktadır.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.