Otel Halıları

Otel Halıları konusunda deneyimli olan ekibimiz, verilen ölçülere uygun olan renk ve desenlerde üretimini yapmaktadır. Otel halıları özellikle rutubet ve nem gibi olumsuz dış koşullardan otel odalarınızı korumaya katkı sağlayacaktır. İsteğinize uygun olarak üretiğimiz halı çeşitlerimiz ile müşterilerinize konfor sağlamış olacaksınız. Otel halısı desen kataloğumuz ve fiyatlar hakkında bilgi almak için irtibata geçiniz.

Otel Halısı Desenleri

Otel halısı desen ve motif seçimi kültürlere göre de farklılık göstermektedir. otel sayısı ve büyüklüğü artıkça el yapımı dokuma halılar yerini fabrikasyon dokuma cami halılarına bırakmıştır. otel halısı desenlerinin anlamı ise öncelikle insan ve hayatı temsil etmektedir. Su motifleri yaşantımızı betimlerken, aile motifleri, hayvan simgeleri ile yaşamın devamlılığını sürdürmeyi betimlemektedir. Ölümü simgeleyen motiflerde görülmektedir genellikle kuş motifleri ile betimlenmektedir.

Cami Halısı Fiyatları

Halılar otel için çok önemli bir yere sahiptir. Pek çok otel halısı modellerinin bulunduğu firmamızda tercih ettiğiniz halıları en uygun fiyatlar ile temin edebilirsiniz. Fiyatlar küçük ya da büyük camilerin boyutlarına göre değişmektedir. otel halıların boyutları büyüdükçe seçmiş olduğunuz halı modelini fiyatları daha da çok ucuzlamaktadır.

 

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.